Hoşgeldiniz  

Aygün Aydın’dan Arzu Sabancı yorumuna olay yanıt

admin | 22 Şubat 2022 | MAGAZİN A- A+

Aygün Aydın’dan Arzu Sabancı yorumuna olay yanıt

Hakan Sabancı’ya yönelik hakaretleri nedeniyle ceza alan Aygün Aydın, bu sefer de bir takipçisinin Hakan Sabancı’nın annesi Arzu Sabancı hakkında “Artık gelini olamayacaksın” sözüne sinirlendi. Mor tangasını gösterdiği fotoğrafın altına gelen yoruma yanıt veren Aydın, “Hayır canım, o benim kayınvalidem olamayacak. Kendi kaybetti” ifadelerini kullandı.

Hakan Sabancı ile yaşadığı polemikler nedeniyle magazin gündeminden düşmeyen Aygün Aydın, bu sefer de Sabancı’nın annesi Arzu Sabancı hakkındaki bir yoruma verdiği yanıtla gündeme geldi.

“NEDEN SOYUNUYORSUN?” DİYE SORDULAR

Aygün Aydın pantolonunun düğmelerini çözüp tangasını gösterirken çektiği pozunu Instagram hesabından paylaşarak dikkatleri üzerine çekti. “Neden soyundun?” diyen takipçilerine oyuncu “Ev sıcak” yanıtını verirken, Arzu Sabancı hakkında gelen yorum dikkatlerden kaçmadı.

“O BENİM KAYNANAM OLAMAYACAK”

Fotoğrafının altına gelen “Asla Arzu Sabancı’nın gelini olamayacaksın” yorumuna cevap veren Aygün, “Hayır canım düzelteyim. O benim kayınvalidem olamaz artık. Tak başına otursun yalısında, sıkılmaya devam etsin. Ben olsam orada neşe, eğlence olurdu. Ben değil o kaybetti. Benden başkası da onun oğlunu dizginleyemez. Bir ömür kahrını çekmez” dedi.

İşte o fotoğraf ve yorum:

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
© 2020 MAGAZİN SİHİRİ Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.